KONST / Litografier / Färglitografi 14953176
nr 1495 3176
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 81/150. Färglitografi, bildmått: 51x65 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:13:15
300 kr
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse